Forum Abasz'Har: Forum o Dungeons & Dragons Strona Główna Abasz'Har: Forum o Dungeons & Dragons
Dungeons & Dragons: Forum Abasz'Har o D&D
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zintegrować latające łodzie z D&D 5e

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Abasz'Har: Forum o Dungeons & Dragons Strona Główna -> Forum ogólne D&D
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DenilCartel
Nowicjusz


Dołączył: 25 Maj 2021
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 12:57, 25 Maj 2021    Temat postu: Jak zintegrować latające łodzie z D&D 5e

Potrzebuję pomocy w opracowaniu logistyki tych rzeczy, a także w jaki sposób dać moim graczom możliwość korzystania z nich, tak aby nie było to jak ... zepsuty transport.

Kontekst światowy: świat jest dużą pływającą wyspą wielkości kraju. Jest podzielony na sekcje, które są prowadzone przez pewne potężne rodziny. Wokół głównej wyspy są mniejsze, różniące się od wielkości miast lub całych hrabstw itp. Pod wyspą nie ma też żadnego dostrzegalnego świata. Mój problem: Jeden z BG jest byłym piratem (łotr zawadiacki) i w pewnym momencie będzie chciał wrócić na świeże powietrze ... 🤔

Nie jestem do końca pewien, jak oddanie im samolotu wpłynie na używanie ich do podróżowania pieszo lub robienia przypadkowych spotkań. Chcę móc to nieco ograniczyć i dopasować do świata piractwa.

Wszelkie sugestie są mile widziane iz góry dziękuję ❤️
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Abasz'Har: Forum o Dungeons & Dragons Strona Główna -> Forum ogólne D&D Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin