Forum Abasz'Har: Forum o Dungeons & Dragons Strona Główna Abasz'Har: Forum o Dungeons & Dragons
Dungeons & Dragons: Forum Abasz'Har o D&D
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Władcy Dziczy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Abasz'Har: Forum o Dungeons & Dragons Strona Główna -> Podręczniki i dodatki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kondeks
Przewodnik w Zaświaty


Dołączył: 31 Sie 2005
Posty: 819
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 18:06, 23 Paź 2005    Temat postu:

Władcy Dziczy (WD)
podręcznik dla barbarzyńców, druidów i tropicieli

Na miękkiej okładce widnieje karykatura Vedani, Kruska i Sovelisa z PG (kolorowe!). Czarno-białe ilustracje w środku zostawiają wiele do życzenia (naprawdę wiele). Zacytuje “Czasem rozum się przydaje. A czasem nie - Krusk” i w myśl tej zasady zrobiono atuty. Ale chyba myśleli że czas na to drugie Smile . Opis barbarzyńców, druidów i tropicieli nawet im wyszedł, chodź nie jest super zachęcający do tych klas. Broń jest ciekawa, dość dobrze zbalansowana, niestety mało przydatna. Nowe zwierzęta na pewno każdy MP wykorzysta. Można tu znaleźć mnóstwo bardo dobrych i ciekawych prestiżówek. Czary są średnie, niektóre ciekawe, ale niektóre znacznie za mocne. Brakuje jednak czegoś przełomowego co by zmieniło rozgrywkę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moke
Nowicjusz


Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 11
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 19:54, 10 Lut 2010    Temat postu:

Polecasz tę książkę, chciałbym ją sobie kupić, ale nie wiem czy warto. Proszę o wypowiedź się tych, którzy posiadają ten przedmiot.

Tak czy siak i tak już zamówiłem Razz


Ostatnio zmieniony przez moke dnia Śro 20:25, 10 Lut 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anachid
Zbrojny


Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 186
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Z brzusia mamusi

PostWysłany: Śro 21:38, 10 Lut 2010    Temat postu:

Mi wydaje się pomocna. Wiele razy z niej korzystałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bishop1
Nowicjusz


Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 20:33, 29 Lis 2010
PRZENIESIONY
Pon 20:59, 29 Lis 2010    Temat postu: Władcy Dziczy

Witam,

czy opłaca się kupić ten podręcznik klasowy. Jest on do wersji 3,0, a ja gram 3,5. Czy informacje w nim zawarte są aktualne?

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamulec
Władca Podziemi
Władca Podziemi


Dołączył: 31 Sie 2005
Posty: 2788
Przeczytał: 2 tematy

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 21:02, 29 Lis 2010    Temat postu:

Część. Powiedz, jakie masz podręczniki, jaki stopień zaawansowania i za ile możesz kupić ten podręcznik.

Ostatnio zmieniony przez Kamulec dnia Pon 21:03, 29 Lis 2010, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bishop1
Nowicjusz


Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Wto 18:54, 30 Lis 2010    Temat postu:

Mam jak na razie 3 podstawowe (Podręcznik gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi, Księgę Potworów oraz 2 przygody. Mam zamiar kupić opis Zapomnianych Krain). Jeśli chodzi o stopień zaawansowania to początkujący, a ten podręcznik mogę kupić po cenie po jakiej chodzi, czyli ok. 25 zł. Kasę mam i mogę go kupić w każdej chwili.
To się opłaca kupić?
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez bishop1 dnia Wto 18:55, 30 Lis 2010, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Abasz'Har: Forum o Dungeons & Dragons Strona Główna -> Podręczniki i dodatki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin